NABÍZÍME PEJSKAPO NAVŠEM BOLTÍKOVI

ODBĚR IHNED

 

 

 

Nabízím čokoládového chlapečka labrador retriever čokoládové barvy. Chlapeček je narozen 20.9.2018 jmenuje se Terry ze Staré Výšiny, je řádné očkovaný a odčervený a připraven se vypravit do nové rodiny. Tatínek je šampion krásy CH Bolt CHocolat z Kladenský Zahrad a matka je Leydy ze Staré Výšiny. Oba rodiče mají ty nejlepší výsledky rentgenů kyčelních kloubů, na výstavách výborní a mají výborné zdravotní výsledky. 

Jako majitelka krycího pejska jsem měla tu čest vybrat si jednoho chlapečka z vrhu (jmenuje se Terry, ale říkáme mu Fanoušku ), nastal čas odběru a my jsme si pro něj přijeli a užíváme si společné dny, než mu najdeme novou rodinu. 

Fanoušek s námi bydlí doma a učíme ji základním hygienickým návykům, učíme ho přes noc chodit na podložku a zatím se nám to daří, je zvyklý na granulky. 
Nabízíme tedy krásného čokoládovou labradora, na domácnost si rychle zvykl.  Bude zvyklý na ostatní pejsky a našeho ročního synka :-)

Matka i otec jsou výborní představitelé svého plemene a mají skvělou labradoří povahu. Otec štěňátek je Bolt Chocolat z kladenských zahrad, šampion krásy a čekatel jiných šampionátu, má skvělé zdravotní výsledky (EIC, CNM, PRCD vše ČISTÉ, HD a ED 0), matka štěňátek je Leydy ze Staré Výšiny(DLK/DKK: 0/0), krásná čokolodová fenka. Fanoušek bude mít tedy jak výstavní předpoklady, tak i pracovní a hlavně předpoklad, stát se skvělým rodinným společníkem. Odběr možný ihned.

 
Nelinka s námi bydlí doma a učíme ji základním hygienickým návykům, učíme ji přes noc chodit na podložku a zatím se nám to daří, je zvyklá na granulky. 
Nabízíme tedy krásnou čokoládovou labradorku, je mohutně stavěná a má krásnou hlavičku, je veselá, ráda si hraje a mazlí se, zatím nic neničí a ani moc nezlobí. Na domácnost si rychle zvykla. 
 
Matka i otec jsou výborní představitelé svého plemene a mají skvělou labradoří povahu. Otec štěňátek je Bolt Chocolat z kladenských zahrad, šampion krásy a čekatel jiných šampionátu, má skvělé zdravotní výsledky (EIC, CNM, PRCD vše ČISTÉ, HD a ED 0), matka štěňátek je  Leslie z Temné Jeskyně (DLK/DKK: 0/0), krásná tmavě čokolodová fenka. Fenečka bude mít tedy jak výstavní předpoklady, tak i pracovní a hlavně předpoklad, stát se skvělým rodinným společníkem. Je očipovaná, Odběr možný ihned.  
 
Více informací na www.boltik.webnode.cz 

 

 

 

 

 

BOLTÍKA NABÍZÍME JAKO KRYCÍHO PSA PRO CHOVNÉ FENKY LABRADORSKÉHO RETRIEVERA

 

"Boltík je již několikanásobným otcem, jako krycí pes je velmi šikovný a spolehlivý... Štěňátka po Boltíkovi mají krásně modelovanou hlavičku, stejně tak jako jejich Táta.  Zatím se u jeho potomků objevilo vždy DLK a DKK 0/0. 

 Jsme na všechny naše děti moc pyšní a jsme velmi zvědaví na to, jak budou všichni růst. Proto bychom chtěli touto cestou požádat všechny majitelé Boltíkovo potomků, aby nám zasílali fotky jejich psích miláčku."

 
Bolt a syn Cargo Star on The Sky
 
VÍCE V SEKCI POTOMCI

 


Novinky

06.08.2014 20:23

Nové fotky štěňátek po boltíkovi

Štěňátkům ze Staré výšiny je již 14 dní a tak jsme se rozhodli udělat nějaké fotečky.   Fotky naleznete na tomto odkazu.    

Celý článek

—————

05.08.2014 21:30

Štěňátka po Boltíkovi až v USA

Dnes byla březost potvrzena  a Boltík bude otcem štěňátek až v USA. Vybrali si jako ženicha pro krásnou černou fenku, které říkají CLOE. Máme z toho strašnou radost a posíláme všem pozdravy. 

Celý článek

—————

24.07.2014 10:33

BOLTÍK JE TATÍNKEM

Dnes v noci se narodila štěňátka po našem Boltíkovi v Chovné stanici Ze staré Výšiny. Na světě je 5 klučíku a 3 holčičky  Posíláme Všem pozdravy.

Celý článek

—————

19.07.2014 21:03

Národní výstava Mladá Boleslav - třída otevřená-V1 CAC

Národní výstava Mladá Boleslav - třída otevřená-V1 CAC 19.7.2014 rozhodčí M. Dočekalová Posudek: Temperamentní čokoládový pes, výborného typu, pevný rovný hřbet, výborné nasazení a nesení ocasu, výborné úhlení hrudních a pánevních končetin, dostatečně hluboký a prostorný...

Celý článek

—————

03.07.2014 16:42

Boltík bude TATÍNKEM

Tak konečně jsme se dočkali prvních štěňátek po našem Boltíkovi. Štěňátka se mají narodit na konci července. Více informací v sekci potomci.  

Celý článek

—————

30.06.2014 19:04

prcd-PRA N/N clear

Dnes přišly skvělé zprávy z Laboklinu. Boltík je vyšetřen na prcd-PRA s výsledkem N/N - clear.

Celý článek

—————

22.06.2014 20:06

ČESKÝ ŠAMPION

Boltík splnil všechny podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION :-)

Celý článek

—————

21.06.2014 20:21

INTERCANIS BRNO - V1 CAC, res. CACIB

Mezinárodní výstava psů - INTERCANIS Brno  Bolt Chocolat z Kladenských zahrad -  V1 CAC, res. CACIB  Tímto Boltíček splnil podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY !!    

Celý článek

—————

23.04.2014 16:38

Klubová výstava psů KCHLS

Naší letošní výstavní sezónu zahájíme Klubovou výstavou psů od KCHLS v Humpolci, ve třídě pracovní kde je nahlášeno devět pejsků, mámes se tedy na co těšit :)    

Celý článek

—————

20.02.2014 15:42

Andrologické vyšetření - vyšetření plodnosti

Dnes jsme si udělali výlet do Poříčí nad Sazávou, kde jsme vzali Boltíka na Andrologické vyšetření, abychom zjistili jestli je chlap tak jak má být. :-)  Dle Mvdr. A. Lázničky: "Pohlavní reflexy psa probíhají v dobré časové posloupnosti a intenzitě. Sperma vykazuje parametry velmi dobré...

Celý článek

—————

Všechny články

—————