NABÍZÍME PEJSKAPO NAVŠEM BOLTÍKOVI

ODBĚR IHNED

 

 

 

Nabízím čokoládového chlapečka labrador retriever čokoládové barvy. Chlapeček je narozen 20.9.2018 jmenuje se Terry ze Staré Výšiny, je řádné očkovaný a odčervený a připraven se vypravit do nové rodiny. Tatínek je šampion krásy CH Bolt CHocolat z Kladenský Zahrad a matka je Leydy ze Staré Výšiny. Oba rodiče mají ty nejlepší výsledky rentgenů kyčelních kloubů, na výstavách výborní a mají výborné zdravotní výsledky. 

Jako majitelka krycího pejska jsem měla tu čest vybrat si jednoho chlapečka z vrhu (jmenuje se Terry, ale říkáme mu Fanoušku ), nastal čas odběru a my jsme si pro něj přijeli a užíváme si společné dny, než mu najdeme novou rodinu. 

Fanoušek s námi bydlí doma a učíme ji základním hygienickým návykům, učíme ho přes noc chodit na podložku a zatím se nám to daří, je zvyklý na granulky. 
Nabízíme tedy krásného čokoládovou labradora, na domácnost si rychle zvykl.  Bude zvyklý na ostatní pejsky a našeho ročního synka :-)

Matka i otec jsou výborní představitelé svého plemene a mají skvělou labradoří povahu. Otec štěňátek je Bolt Chocolat z kladenských zahrad, šampion krásy a čekatel jiných šampionátu, má skvělé zdravotní výsledky (EIC, CNM, PRCD vše ČISTÉ, HD a ED 0), matka štěňátek je Leydy ze Staré Výšiny(DLK/DKK: 0/0), krásná čokolodová fenka. Fanoušek bude mít tedy jak výstavní předpoklady, tak i pracovní a hlavně předpoklad, stát se skvělým rodinným společníkem. Odběr možný ihned.

 
Nelinka s námi bydlí doma a učíme ji základním hygienickým návykům, učíme ji přes noc chodit na podložku a zatím se nám to daří, je zvyklá na granulky. 
Nabízíme tedy krásnou čokoládovou labradorku, je mohutně stavěná a má krásnou hlavičku, je veselá, ráda si hraje a mazlí se, zatím nic neničí a ani moc nezlobí. Na domácnost si rychle zvykla. 
 
Matka i otec jsou výborní představitelé svého plemene a mají skvělou labradoří povahu. Otec štěňátek je Bolt Chocolat z kladenských zahrad, šampion krásy a čekatel jiných šampionátu, má skvělé zdravotní výsledky (EIC, CNM, PRCD vše ČISTÉ, HD a ED 0), matka štěňátek je  Leslie z Temné Jeskyně (DLK/DKK: 0/0), krásná tmavě čokolodová fenka. Fenečka bude mít tedy jak výstavní předpoklady, tak i pracovní a hlavně předpoklad, stát se skvělým rodinným společníkem. Je očipovaná, Odběr možný ihned.  
 
Více informací na www.boltik.webnode.cz 

 

 

 

 

 

BOLTÍKA NABÍZÍME JAKO KRYCÍHO PSA PRO CHOVNÉ FENKY LABRADORSKÉHO RETRIEVERA

 

"Boltík je již několikanásobným otcem, jako krycí pes je velmi šikovný a spolehlivý... Štěňátka po Boltíkovi mají krásně modelovanou hlavičku, stejně tak jako jejich Táta.  Zatím se u jeho potomků objevilo vždy DLK a DKK 0/0. 

 Jsme na všechny naše děti moc pyšní a jsme velmi zvědaví na to, jak budou všichni růst. Proto bychom chtěli touto cestou požádat všechny majitelé Boltíkovo potomků, aby nám zasílali fotky jejich psích miláčku."

 
Bolt a syn Cargo Star on The Sky
 
VÍCE V SEKCI POTOMCI

 


Novinky

09.03.2013 19:43

Boltík je Chovným psem

Tak i my jsme se konečně rozhoupali k Boltíkovo uchovnění. Takže Boltík je oficiálně Chovný pes :-)    

Celý článek

—————

28.10.2012 21:40

Podzimní zkoušky v III.ceně

  Boltík úspěšně složil PZ v III. ceně.  Místo: Hrádek u Rokycan Včera jsme byli na naší první vyšší zkoušce. Po rozlosování do skupin jsme zjistili, že v naší skupině jsme byli jako první, takže budeme všechny disciplíny začínat, z čehož jsme nebyli moc nadšení, aby toho ale...

Celý článek

—————

20.10.2012 21:38

Bettynka složila OVVR

  Dneska Boltíkovo nevěsta Tara Javorův dvůr(Bettynka) složila úspěšně zkoušky OVVR s plným počtem bodů 232b.  a já měla tu čest, jí být vůdcem. Jsem na ni moc pyšná a gratuluji. .

Celý článek

—————

09.10.2012 21:38

Naše Nevěsta

  Boltíček má nevěstu. Je to hnědá fenka Tara Javorův dvůr.  Více o ni na www.labici.cz Štěňátka plánujem na léto 2013 Moc jim to spolu sluší.

Celý článek

—————

20.09.2012 21:37

DNA TESTY

  Tak jsme boltíkovi udělali DNA testy. V první řadě nás zajímalo, zda přenáší žlutý gen, výsledky nám přišli dnes a NENESE ŽLUTÝ GEN !!!    Dále jsme natestovali CNM/HMLR Centronukleární myopatie. Jedná se o defekt ve vývoji svalových vláken, u kterého...

Celý článek

—————

Všechny články

—————