Zkoušky

Boltík na zkouškách

Datum

Zkouška

Věk

Hodnocení

23.10.2013

Podzimní zkoušky, Hrádek u Rokycan

2,5 roku

III.cena
 

2012

27.10.2012

Podzimní zkoušky, Hrádek u Rokycan

19 měsíců

III. cena

26.8.2012 Zkoušky OVVR   foto 16 měsíců 222b.

PZ Hrádek u Rokycan

23.10.2013

Takže dnešní podzimní zkoušky. Boltík se celou dobu držel v samých čtyřkách, měla jsem fakt krásný pocit a byla na něj moc pyšná. Na poslední dvě disciplíny nastoupil vyměněný pes, obrat o 180 stupňů, asi to dlouhé čekání na sluníčku, Nakonec jsme došli opět ve III. ceně. Fakt díky BOLTIMÓRE !!!

Nos za 4

Fotky zde zde

 

Podzimní zkoušky v III.ceně

Místo: Hrádek u Rokycan

26.8.2012

Včera 27.8. 2012 jsme byli na naší první vyšší zkoušce. Po rozlosování do skupin jsme zjistili, že v naší skupině jsme byli jako první, takže budeme všechny disciplíny začínat, z čehož jsme nebyli moc nadšení, aby toho ale nebylo málo, první disciplína byla hned slídění, kterého jsme se báli nejvíc a měli jsme proč. Boltík vystartoval v před a vůbec neproslídil terén a paničku nechtěl vůbec poslouchat :-D. Po povelu hledej jako kdyby neviděl, neslyšel :-D Já jsem se ani nesnažila ho nějak ořvat, nechtěla jsem mu brát chuť k práci, protože slídil perfektně, jen né kde měl :-D Po této disciplíně jsme spadl automaticky do III. ceny. Další disciplína hned Marking. Z tréninků jsem si věřila, že mi nevyběhne, po cca 7 vteřinách však sebou začal škubat a kňučet, já ho nechala a Boltík vyběhl. Následující disciplíny byly už perfekntí, rozhodčí si asi mysleli, že jsem vyměnila psa. Vlečky ve čtyřkách, stejně tak chůze u nohy a kachna z hluboké vody.

Na zkouškách nás zradila poslušnost, kterou jsem si do včerejšího dne myslela, že máme :-D aspoň víme co do příště dopilovat.

Nakonec jsme dokončili zkoušky ve III.ceně. A huráá do pracovky :-D

                                                                                                          

OVVR, 222 bodů celkově 3. místo

Místo: Teplice v Čechách

Boltík úspěšně složil zkoušky OVVR, získal 222 bodů a celkové třetí místo. Udělal jedinou chybičku a to, že mi vyplivl aport z vody u nohou, jinak samé čtyřky.Je to naše šikula.

Fotky zde.