NABÍZÍME PEJSKAPO NAVŠEM BOLTÍKOVI

ODBĚR IHNED

 

 

 

Nabízím čokoládového chlapečka labrador retriever čokoládové barvy. Chlapeček je narozen 20.9.2018 jmenuje se Terry ze Staré Výšiny, je řádné očkovaný a odčervený a připraven se vypravit do nové rodiny. Tatínek je šampion krásy CH Bolt CHocolat z Kladenský Zahrad a matka je Leydy ze Staré Výšiny. Oba rodiče mají ty nejlepší výsledky rentgenů kyčelních kloubů, na výstavách výborní a mají výborné zdravotní výsledky. 

Jako majitelka krycího pejska jsem měla tu čest vybrat si jednoho chlapečka z vrhu (jmenuje se Terry, ale říkáme mu Fanoušku ), nastal čas odběru a my jsme si pro něj přijeli a užíváme si společné dny, než mu najdeme novou rodinu. 

Fanoušek s námi bydlí doma a učíme ji základním hygienickým návykům, učíme ho přes noc chodit na podložku a zatím se nám to daří, je zvyklý na granulky. 
Nabízíme tedy krásného čokoládovou labradora, na domácnost si rychle zvykl.  Bude zvyklý na ostatní pejsky a našeho ročního synka :-)

Matka i otec jsou výborní představitelé svého plemene a mají skvělou labradoří povahu. Otec štěňátek je Bolt Chocolat z kladenských zahrad, šampion krásy a čekatel jiných šampionátu, má skvělé zdravotní výsledky (EIC, CNM, PRCD vše ČISTÉ, HD a ED 0), matka štěňátek je Leydy ze Staré Výšiny(DLK/DKK: 0/0), krásná čokolodová fenka. Fanoušek bude mít tedy jak výstavní předpoklady, tak i pracovní a hlavně předpoklad, stát se skvělým rodinným společníkem. Odběr možný ihned.

 
Nelinka s námi bydlí doma a učíme ji základním hygienickým návykům, učíme ji přes noc chodit na podložku a zatím se nám to daří, je zvyklá na granulky. 
Nabízíme tedy krásnou čokoládovou labradorku, je mohutně stavěná a má krásnou hlavičku, je veselá, ráda si hraje a mazlí se, zatím nic neničí a ani moc nezlobí. Na domácnost si rychle zvykla. 
 
Matka i otec jsou výborní představitelé svého plemene a mají skvělou labradoří povahu. Otec štěňátek je Bolt Chocolat z kladenských zahrad, šampion krásy a čekatel jiných šampionátu, má skvělé zdravotní výsledky (EIC, CNM, PRCD vše ČISTÉ, HD a ED 0), matka štěňátek je  Leslie z Temné Jeskyně (DLK/DKK: 0/0), krásná tmavě čokolodová fenka. Fenečka bude mít tedy jak výstavní předpoklady, tak i pracovní a hlavně předpoklad, stát se skvělým rodinným společníkem. Je očipovaná, Odběr možný ihned.  
 
Více informací na www.boltik.webnode.cz 

 

 

 

 

 

BOLTÍKA NABÍZÍME JAKO KRYCÍHO PSA PRO CHOVNÉ FENKY LABRADORSKÉHO RETRIEVERA

 

"Boltík je již několikanásobným otcem, jako krycí pes je velmi šikovný a spolehlivý... Štěňátka po Boltíkovi mají krásně modelovanou hlavičku, stejně tak jako jejich Táta.  Zatím se u jeho potomků objevilo vždy DLK a DKK 0/0. 

 Jsme na všechny naše děti moc pyšní a jsme velmi zvědaví na to, jak budou všichni růst. Proto bychom chtěli touto cestou požádat všechny majitelé Boltíkovo potomků, aby nám zasílali fotky jejich psích miláčku."

 
Bolt a syn Cargo Star on The Sky
 
VÍCE V SEKCI POTOMCI

 


Novinky

22.03.2015 19:14

Boltík jako krycí pes

BOLTÍKA NABÍZÍME JAKO KRYCÍHO PSA PRO CHOVNÉ FENKY LABRADORSKÉHO RETRIEVERA   "Boltík se stal v roce 2014 otcem štěňátek 4 krásných vrhů. Štěňátka po Boltíkovi mají krsně modelovanou hlavičku, stejně tak jako jejich Táta. Jsme na všechny moc pyšní a jsme velmi zvědaví na to, jak...

Celý článek

—————

24.11.2014 14:51

Nové fotky Vrh "C" Star on the sky

Nové fotky Vrh "C" Star on the sky. Více v deníku štěňátek v sekci potomci.

Celý článek

—————

24.11.2014 14:28

Minna Ze Staré Výšiny 5 měsíců

Dnes jsme dostali fotky Boltíkovo dcerušky Minna ZE STARÉ VÝŠINY. Je moc krásný. Za fotky děkujeme !!

Celý článek

—————

08.10.2014 12:40

nove fotky stenatek v Chs na Floride

Nove fotky stenatek ve veku 30 dni v chs na Floride. Vice v sekci Potomci

Celý článek

—————

05.10.2014 11:18

Nové fotky štěňátek ve věku 4 týdnů

Máme nové fotky štěňátek ve věku 4 týdnu ze spojení Tara Javorův dvůr x Ch Bolt Chocolat z Kladenských zahrad. Fotky najdete v deníku štěňátek zde.

Celý článek

—————

03.10.2014 11:17

Po čtvrté tatínkem

Boltík bude opět tatínkem Více zde

Celý článek

—————

23.09.2014 17:50

Nové fotky štěňátek

Nové fotky štěňátek po našem Boltíkovi ze spejiní Tara Javorův dvůr x  CH Bolt Chocolat z Kladenských zahrad. Najdete je zde

Celý článek

—————

10.09.2014 17:04

Opět tatínkem

Boltík už je trojnásobným tatínkem, dokoncem je i otcem štěňátek, která se narodila v chovatelské stanici až v daleké Floridě. Více v rubrice POTOMCI. 

Celý článek

—————

18.08.2014 20:13

Další fotky štěňátek z CHS Ze Staré výšiny

Dnes proběhlo další focení štěňátek ve věku 3,5 týdnů z CHS Ze Staré výšiny po našem Boltíkovi Fotky štěňátek jak ve věku 2 týdnů tak ve věků 3,5 týdne najdete  zde    

Celý článek

—————

17.08.2014 15:45

Boltík a Tara budou mít štěňátka

Začátkem září očekáváme narození dalších potomků po Boltíkovi, veškerou agendu kolem štěňátek budu zpravovat já, takže veškeré infomace o tomto vrhu budou k nalezení na Boltíkovo webových stránkách.   Více informací zde

Celý článek

—————

Všechny články

—————